Reklama

Twórcy Battlefield 1 szykują świąteczne niespodzianki dla graczy

​Twórcy Battlefield 1 ujawnili, że w związku ze zbliżającymi się świętami przez cały bieżący miesiąc gracze mogą spodziewać się w produkcji wielu niespodzianek.

Jak ujawnili odpowiedzialni za projekt developerzy ze studia DICE, do końca grudnia w grze będą pojawiały się zróżnicowane atrakcje. W każdy poniedziałek i czwartek po zalogowaniu do tytułu użytkownicy dostaną 250 sztuk złomu, czyli waluty do nabywania pakietów bojowych. W obu wspomnianych dniach w cyfrowym sklepie znajdą się też specjalne wersje zestawów z wyposażeniem.

Natomiast we wtorki gracze staną przed szansą wykonania świątecznej misji. W nagrodę za realizację wyzwania otrzymają zaawansowany pakiet bojowy. W środę zaś autorzy wszystkim osobom, które uruchomią produkcję, przekażą standardową paczkę z ekwipunkiem.

Reklama

Piątki to okazja do zdobycia specjalnych nagród, aczkolwiek dokładne cele i wymagania, które trzeba spełnić, zostaną podane dopiero po zalogowaniu do tytułu. W soboty pojawi się możliwość zgromadzenia podwójnej liczby punktów doświadczenia we wszystkich wariantach zabawy, a w niedziele zgarnięcia bonusowego XP za zespołowe zagrywki.

To jednak nie wszystko, ponieważ pomiędzy 25 a 27 grudnia każdy, kto włączy Battlefield 1 i wejdzie na swoje konto, dostanie zaawansowany pakiet bojowy. Wyjątkowo w tym terminie nie przewidziano darmowych 250 sztuk złomu.

Warto również przypomnieć, że 11 grudnia zadebiutuje pierwsza część rozszerzenia Niespokojne wody. Posiadacze Premium tradycyjnie otrzymają wszystkie elementy dwa tygodnie wcześniej niż pozostali gracze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy