Reklama

Twórcy Batman: Arkham Origins pracują nad grą z synem Mrocznego Rycerza?

​W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, jakoby montrealskie studio Warner Bros. pracowało nad produkcją z synem Bruce’a Wayne’a w roli głównej.

Redakcja serwisu Kotaku, powołując się na trzech pragnących zachować anonimowość informatorów, twierdzi, że zespół skasował grę poświęconą legionowi samobójców - grupie złoczyńców wykonujących misje dla rządu. Tytuł powstawał od co najmniej dwóch lat i miał być nastawiony na kooperację.

Montrealskie studio Warner Bros. - odpowiedzialne wcześniej za średnio udane Batman: Arkham Origins - skoncentrowało się za to na innym projekcie. W produkcji mamy wcielić się w Thomasa Wayne’a - syna Bruce’a, który w komiksach był jednym z Robinów, pomagających Mrocznemu Rycerzowi.

Reklama

Szczegółów na razie jednak nie ujawniono. Źródła portalu Kotaku donoszą, że początkowo zamierzano zapowiedzieć grę na początku tego miesiąca. Plany jednak zmodyfikowano, najprawdopodobniej ze względu na zmiany, jakie zaszły w samej ekipie.

Jakiś czas temu odeszli z niej szef montrealskiego studia oraz producent wykonawczy - odpowiednio Martin Carrier i Reid Schneider. Pod koniec listopada na czele zespołu stanął Stephane Roy, w przeszłości współodpowiedzialny za powstanie Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Na razie nie wiadomo, kiedy gra z Thomasem Waynem mogłaby zostać zapowiedziana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy