Twórca Mortal Kombat odlicza czas na Twitterze. Do zapowiedzi nowej części?

Od pewnego czasu krążą pogłoski, jakoby studio NetherRealm pracowało nad kolejną odsłoną Mortal Kombat. Jeśli wierzyć tajemniczym wpisom na Twitterze stojącego na czele ekipy Eda Boona, gra może zostać zapowiedziana już na początku czerwca.

Od kilku dni Ed Boon umieszcza na swoim "ćwierkaczu" wiadomości, które najprawdopodobniej są nietypowym odliczaniem czasu. Wczoraj na przykład napisał: "Pytanie: ile dni ma luty (w roku nieprzestępnym)?"

Odpowiedź - 28. Dzień wcześniej opublikował zagadkę, której odpowiedzią była liczba 29. Boon wydaje się więc odliczać czas, a "godzina zero" ma wybić 2 czerwca. Co się wtedy wydarzy? Nie wiadomo, ale spekuluje się, że wówczas Warner Bros. oficjalnie zapowie kolejną odsłonę Mortal Kombat.

To możliwe, bo jakiś czas temu Kiefer Sutherland, który wcieli się w Solid Snake’a w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, zdradził, że wcześniej brał udział w nagraniach do nowej części kultowej bijatyki. Niedawno z kolei Karen Stassman, aktorka, która podkłada głos Mileenie i Kitanie, swoje internetowe CV uzupełniła o informację, że pracuje obecnie nad "Mortal Kombat 2".

Warto też pamiętać, że data 2 czerwca, do której zdaje się odliczać Boon, wypada na kilka dni przed targami E3. Tak więc zapowiedź w tym czasie nowej produkcji ze Scorpionem i spółką byłaby całkiem sensowna.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy