Reklama

Twórca Far Cry 3: Blood Dragon pracuje nad nową grą

Blood Dragon - samodzielne rozszerzenie do Far Cry'a 3, które z podstawką miało wspólny jedynie tytuł i ogólne mechanizmy rozgrywki - okazało się udanym eksperymentem Ubisoftu.

W związku z tym firma dała zielone światło jego twórcy, Deanowi Evansowi, na kolejny, tym razem autorski projekt. Dean Evans to jeden z głównych twórców Blood Dragon. Teraz, po tym jak zaskarbił sobie zaufanie Ubisoftu po sukcesie rozszerzenia do Far Cry’a 3, pracuje nad kolejną grą, o czym poinformował w rozmowie z serwisem Polygon.

"Pracuję nad pewnym projektem. Jestem w trakcie budowania mojego dream teamu. Jestem bardzo szczęśliwy. Zaangażowałem dwóch gości, z którymi chciałem współpracować od bardzo dawna. Zdobyłem zaufanie ludzi na górze (w Ubisofcie), aby stworzyć wciągający i unikalny świat" - ,mówi Dean Evans.

Reklama

Evans nie chciał zdradzić, czym dokładnie jest jego kolejna produkcja, ale stwierdził, że bardzo chciałby zrobić grę, która dotarłaby do ludzi nie uznających siebie za graczy. Chwalił też szefostwo Ubisoftu z dyrektorem generalnym firmy, Yvesem Guillemotem na czele, którzy ufają podległym im zespołom. Przekonuje, że pragną rozwoju branży i opowiadają się za wprowadzaniem w niej innowacji. Właśnie dlatego wsparli tajemniczy projekt twórcy Blood Dragon.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje