Reklama

Twelve Minutes - intrygujący thriller z gwiazdorską obsadą na premierowym zwiastunie

​Annapurna Interactive opublikowało zwiastun premierowy interaktywnego thrillera Twelve Minutes. Tytuł ten ukaże się 19 sierpnia i będzie dostępne zarówno na PC w sklepie Steam, jak i Windows Store oraz konsolach Xbox.

Twelve Minutes już od pierwszej prezentacji zapowiada się niezwykle intrygująco, a prezentowane materiały tylko potęgują to wrażenie. Wydarzenia z Twelve Minutes rozgrywają się podczas romantycznego wieczoru mężczyzny (główny bohater) z żoną, który zamienia się w koszmar, gdy do mieszkania włamuje się detektyw policji, oskarżając żonę o morderstwo i bije naszą postać na śmierć. Okazuje się jednak, że nasz protagonista jest uwięziony w swoistej pętli czasowej i po każdym zgonie odradza się w punkcie wyjścia, starając się inaczej podejść do sytuacji.

Reklama

Twelve Minutes to rozgrywany w czasie rzeczywistym interaktywny thriller z widokiem z góry i przystępnym interfejsem z przeciąganiem elementów. W rolach głównych usłyszymy Jamesa McAvoya ("mężczyzna"), Daisy Ridley ("kobieta") i Willema Dafoe ("intruz ").

Gracze znajdują się w pułapce dwunastominutowej pętli czasu, skazani na ponowne przeżywanie tego samego terroru - chyba że znajdą sposoby na wykorzystanie wiedzy o tym, co nadchodzi, aby zmienić wynik i przerwać pętlę. Jak podają twórcy, Twelve Minutes łączy napięcie świata ze snu znanego z filmu Lśnienie z klaustrofobią Okna na podwórze i rozczłonkowaną strukturą Memento.

Zdecydowanie warto mieć ten tytuł na celowniku, ponieważ może to być tegoroczny czarny koń branży gier, przynajmniej jeśli chodzi o mniejsze produkcje.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy