Reklama

Twarz Petera Parkera w remasterze Spider-Mana prezentuje się gorzej niż w oryginalnej wersji

​Remaster Spider-Mana wywołał liczne kontrowersje głównie za sprawą zmienionego modelu twarzy Petera Parkera, która nie przypadła do gustu znacznej części fanów gry.

Remaster Spider-Mana wywołał kontrowersje głównie za sprawą zmienionego modelu twarzy Petera Parkera, który nie przypadł do gustu sporej części graczy. Z porównań obu wersji wynika, że najnowsza zmiana prezentuje się gorzej od oryginału sprzed dwóch lat.

Sami deweloperzy tłumaczą całą sytuację chęcią dostosowania projektu głównego bohatera gry do twarzy aktora Yuri Lowenthala, a także do poziomu wizualnego oferowanego przez konsole nowej generacji. Cóż to ostatnie najwyraźniej nie wyszło. Co ciekawe w produkcji nie zabrakło łodzi ze zniekształconymi NPC na pokładzie.

Reklama

W przeszłości spekulowano, że to element niedokończonej pracy twórców, ale najwyraźniej całość zdobyła taką popularność, że postanowiono zostawić ją w formie easter egga. Do jednej z postaci przyklejono nawet karteczkę z wiadomością "Tęskniliście za nami?". Remaster Spider-Mana w przypadku wersji na PlayStation 5 wywołuje błąd systemowy, który pojawia się, jeżeli przełączymy konsolę w tryb czuwania z włączoną grą.

Sytuacja występuje, gdy do urządzenia podpięto zewnętrzny dysk używany do przenoszenia zapisów z PS4. Kiedy ów błąd systemowy pojawi się, wówczas dochodzi do procesu naprawy tego dysku. Twórcy pracują już nad eliminacją problemu, która powinna nadejść wraz z najbliższą aktualizacją.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Spider-Man

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje