Reklama

Trzy części WipeOut trafią na PS4 w odświeżonej wersji

​Na konferencji zorganizowanej podczas PlayStation Experience zapowiedziano nie tylko odświeżone wersje gier z Crashem, ale także trzech odsłon cyklu WipeOut.

Seria zadebiutowała na rynku w 1995 roku. W poszczególnych częściach gracze biorą udział w futurystycznych wyścigach, zasiadając za sterami unoszących się nad ziemią maszyn. Pojazdy poruszają się z ogromną prędkością po zakręconych torach.

Przygotowywany zestaw składać się będzie z trzech odsłon cyklu - WipeOut HD, WipeOut Fury i WipeOut 2048. Wszystkie produkcje działać mają w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę, dostępny też będzie tryb HDR.

Twórcy podkreślają jednak, że nie tylko odświeżą warstwę wizualna, ale i muzyczną. W grach znajdzie się soundtrack zawierający zarówno klasyczne utwory, jak i zupełnie nowe piosenki. Szczegółów nie podano.

Reklama

Pakiet WipeOut Omega Collection ukaże się na PlayStation 4 i będzie kompatybilny także na mocniejszym modelu konsoli - PS4 Pro. Dokładnej daty premiery nie ujawniono, ale kolekcja ma zadebiutować latem przyszłego roku. Poniżej można obejrzeć zwiastun zestawu:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy