Reklama

Trzecie DLC do Destiny 2 wprowadzi tryb oparty na "nowym stylu zabawy"

​Destiny 2 jutro otrzyma drugi dodatek - o nazwie StrategOS - ale twórcy przygotowują się do zaprezentowania następnego. Activision, które jest wydawcą sieciowej strzelanki, ujawniło, że DLC wprowadzi zupełnie nowy wariant rozgrywki.

Przed weekendem szefostwo firmy spotkało się z inwestorami w związku z publikacją raportu finansowego za pierwszy kwartał bieżącego roku fiskalnego. Wówczas poruszono kwestię trzeciego - na razie niezapowiedzianego - rozszerzenia do projektu rozwijanego przez Bungie.

Prezes Activision - Collister Johnson - poinformował, że tajemniczy dodatek zaimplementuje do gry kolejny wariant rozgrywki. Menedżer podkreślił, że tryb oparty jest na "nowym stylu zabawy" dla strzelanek pierwszoosobowych, a zwłaszcza produkcji pokroju Destiny 2.

Szczegółów na razie jednak nie przedstawiono. Niektórzy uważają, że tytuł otrzyma własną wersję battle royale - opcji znanej z niezwykle popularnych PUBG i Fortnite. Biorąc jednak pod uwagę, że jest obecny w branży wirtualnej rozrywki od dłuższego czasu, w rzeczywistości nie byłby jednak niczym świeżym lub innowacyjnym.

Reklama

Co ciekawe, prowadzący własne kanały w serwisie YouTube użytkownicy o pseudonimach Datto i UnknownPlayer ujawnili, że niedawno wzięli udział w zorganizowanym przez Bungie wydarzeniu, podczas którego mieli okazję zapoznać się z częścią elementów z kolejnego DLC. Obu obowiązuje embargo zakazujące udostępniania jakichkolwiek informacji, ale zaznaczyli, że przygotowywany tryb faktycznie jest nowy dla serii Destiny.

Przedstawiciele Activision obiecują, że pierwsze szczegóły na temat trzeciego rozszerzenia zaprezentują w trakcie tegorocznego E3, które odbędzie się w czerwcu. Niewykluczone, że w ramach konferencji Sony, z którym firma współpracuje przy promowaniu strzelanki. Sam dodatek ukaże się jesienią - najpewniej we wrześniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje