Reklama

Trzeci epizod przygodowego Batmana z datą premiery

​Przedstawiciele studia Telltale Games ujawnili dokładną datę premiery trzeciego odcinka przygodówki z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Rozdział pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Kolejny epizod Batman: The Telltale Series zatytułowano New World Order. Jak poinformowali twórcy gry, ukaże się 25 października na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W planach są jeszcze wersje na smartfony i tablety, ale termin debiutu wersji mobilnych nie jest jeszcze znany.

Następny odcinek będzie kontynuował wydarzenia zapoczątkowane w dwóch poprzednich. Nie przytoczymy jednak dokładnego opisu, ponieważ zawiera spoilery mogące popsuć zabawę osobom, które nie miały okazji zapoznać się z dotychczasowymi rozdziałami.

W produkcji wcielamy się w tytułowego Mrocznego Rycerza, przy czym możemy przełączać się między Brucem Waynem oraz jego bohaterskim alter ego. W trakcie zabawy spotykamy takie postacie, jak lojalny kamerdyner Alfred Pennyworth, Kobieta-Kot oraz dziennikarka Vicki Vale.

Reklama

Pod względem mechanizmów rozgrywki gra nie odbiega zbytnio od wcześniejszych projektów Telltale Games. Eksplorujemy kolejne lokacje, prowadzimy rozmowy z różnymi osobami oraz bierzemy udział w tak zwanych sekwencjach QTE.

Poniżej obejrzeć można półgodzinny materiał, w którym twórcy opowiadają o trzecim epizodzie:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje