Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Trylogia Final Fantasy XIII trafi na PC?

Choć wielu uważa, że trylogia Final Fantasy XIII nie dorasta do pięt poprzednim odsłonom cyklu, wielu na pewno ucieszyłoby się, gdyby trafiła ona na PC.

I jest to niewykluczone - na jej oficjalnej stronie internetowej internauci zauważyli bowiem logo... Steama. Od pewnego czasu Square Enix wydaje się odbudowywać swoje związki z posiadaczami blaszaków.

Reklama

Jakiś czas temu firma wydała na PC nowe wersje siódmej i ósmej części Final Fantasy, które były przystosowane do działania na współczesnych komputerach. Teraz całkiem możliwe, że firma zdecyduje się przenieść na pecety nowsze odsłony cyklu.

Na stronach japońskiego oddziału Square Enix poświęconych trylogii Final Fantasy XIII (TUTAJ) obok wizerunków PS3 i X360 znalazło się także... logo Steama (i nadal tam jest). Teoretycznie może to być zwykły błąd, ale czy rzeczywiście ktoś mógłby przez pomyłkę umieścić symbol platformy Valve w miejscu, które od jakiegoś czasu nie wymaga aktualizacji? No właśnie...

Jutro w Japonii startuje tegoroczna edycja Tokyo Game Show, niewykluczone więc, że w jej trakcie Square Enix miło zaskoczy posiadaczy komputerów.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje