Reklama

Tryb rywalizacji w Ghost Recon Wildlands z datą premiery

​Ubisoft podało dokładną datę nowego trybu rozgrywki, który trafi do Ghost Recon Wildlands - nastawionego na rywalizację Ghost War.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, wariant ujrzy światło dzienne na początku przyszłego miesiąca - 10 października. Opcja pojawi się w grze w ramach darmowej aktualizacji, która zawita na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

W Ghost War naprzeciwko siebie staną dwie drużyny składające się maksymalnie z czterech graczy. Autorzy podkreślają, że - podobnie jak w kampanii fabularnej - kluczem do zwycięstwa będzie współpraca między członkami ekipy.

Pewnym urozmaiceniem poszczególnych bitew może się okazać wieża, która w połowie potyczki pojawi się na terenie mapy. Przejęcie kontroli nad budowlą przez daną grupę wskaże położenie wszystkich przeciwników.

Reklama

Nie zabraknie nowości w mechanizmach rozgrywki. W wariancie pojawi się między innymi ogień zaporowy - gracz znajdujący się pod wrogim ostrzałem doświadczy rozmycia obrazu, co oczywiście negatywnie wpłynie na jego efektywność.

W planach są także markery dźwiękowe umożliwiające namierzenie miejsca, z którego strzelał przeciwnik. Oczywiście broń o większych gabarytach przełoży się na obszerniejszy wskaźnik. System powinien ułatwić odnajdywanie ukrytych snajperów.

Do dyspozycji graczy autorzy oddadzą dwanaście klas postaci. Każdy rodzaj podopiecznego otrzyma własne cechy i zdolności - Tank wyróżni się mocniejszym pancerzem i dodatkowym zdrowiem, Scout oznaczy rywali, a Artillery wezwie ostrzał moździerzowy. Zmagania stoczą zaś na ośmiu mapach osadzonych na terenie wirtualnej Boliwii.

Twórcy Ghost Recon Wildlands podkreślają jednocześnie, że nie kończą z rozwojem tytułu. Lucian Istrate, główny projektant gry ze studia Ubisoftu w Bukareszcie, zdradził, że w przyszłości developerzy wprowadzą do produkcji kolejne typy bohaterów, lokacje, a nawet warianty rozgrywki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy