Tryb rankingowy już w Iron Harvest!

​KING Art Games dodało wyczekiwany przez fanów Tryb Rankingowy do swojego RTS-a Iron Harvest. Gracze będą teraz mogli teraz zmierzyć się w zażartych potyczkach w lidze i ustalić, kto rządzi w dieselpunkowym świecie. Aktualizacja z Trybem Rankingowym to także początek pierwszego Sezonu i nadchodzącej zawartości związanej z rywalizacją online w Iron Harvest.

Dzisiejsze ogłoszenie zawiera też wypełniony akcją filmik, pokazujący najgorętsze momenty finałów Pre Season Tournament, które odbyły się podczas targów Gamescom 2020. Zobacz go na YouTube. Poza aktywacjami w grze oraz wspomnieniami z udanego ESL Pre Season Tournament, KING Art Games również rozważa organizację przyszłych wydarzeń esportowych Iron Harvest we współpracy z ESL. Więcej informacji już wkrótce!

Gra Iron Harvest jest już dostępna na PC, a w 2021 roku ukaże się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra posiada polskie napisy i dubbing. Dostępna będzie także do wyboru specjalna wersja dubbingu, w której jednostki każdej ze stron konfliktu oraz przypisani do nich bohaterowie, w tym ci reprezentujący Republikę Polanii, wygłaszają swoje kwestie w ojczystych językach.

Reklama
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Iron Harvest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama