Reklama

Tryb Hordy w grudniowej aktualizacji Assassin's Creed Origins

Firma Ubisoft ujawniła, że kolejna - grudniowa - aktualizacja Assassin’s Creed Origins wprowadzi do produkcji zapowiedziany jakiś czas temu tryb Hordy.

W nadchodzącym wariancie zmierzymy się z nieskończoną liczbą fal przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. W każdej kolejnej grupie znajdą się coraz mocniejsi oponenci. Głównym zadaniem będzie więc przetrwanie przez możliwie jak najdłuższy czas.

Aktywowanie opcji zwiąże się z wykonaniem specjalnego zadania, które pojawi się po zainstalowaniu łatki. Jednocześnie odpowiedzialni za produkcję developerzy podkreślają, że Horda przeznaczona jest dla osób z postaciami znajdującymi się co najmniej na 32. poziomie doświadczenia.

Reklama

Fakt, że twórcy dodadzą tryb w ramach grudniowej aktualizacji, oznacza, że ukaże się nieco wcześniej niż planowano. Według pierwotnych założeń, miał ujrzeć światło dzienne dopiero na początku przyszłego roku.

To jednak nie wszystko, ponieważ patch zaimplementuje do gry także wyższy stopień trudności o nazwie "koszmar". Autorzy obiecują, że wrogowie będą bardziej niebezpieczni oraz odporniejsi na wyprowadzane ataki.

W planach jest również funkcja pozwalająca skalować siłę oponentów. Dzięki opcji, poziom słabszych oponentów dopasuje się do aktualnego levelu prowadzonego bohatera. To oznacza, że zwiedzanie regionów z początkowych etapów gry powinno na powrót stanowić wyzwanie.

Poza tym do skrzyń kupowanych za zdobywaną podczas zabawy wirtualną walutę trafi zawartość pakietów Nightmare i Pierwszej Cywilizacji. Obecnie oba zestawy można nabyć jedynie za prawdziwe pieniądze w ramach transakcji cyfrowych.

Daty premiery aktualizacji na razie nie podano, aczkolwiek wiadomo, że zawita na wszystkie platformy docelowe podstawowej wersji Assassin’s Creed Origins - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Łatkę pobiorą za darmo wszyscy zainteresowani.

Ponadto w tym miesiącu twórcy zamierzają przeprowadzić kolejną tak zwaną Próbę Bogów. Następne czasowe wydarzenie pozwoli zmierzyć się z trzecim i ostatnim bóstwem - opiekunką wojen, zemsty i chorób Sechmet. Autorzy podkreślają też, że dla osób, które przegapiły poprzednie akcje, powtórzą wyzwania z Anubisem i Sobkiem.

Z kolei 12 grudnia oferta cyfrowego sklepu wzbogaci się o pakiet Gladiatora. W skład zestawu wejdą pancerz Spaniard’s Armor, tarcza Palladium, miecz Hercules’ Gladius, ciężka broń Labrys i włócznia Neptune’s Grasp. Natomiast 26 grudnia ukaże się paczka z "dziwacznymi" przedmiotami, choć nie wiadomo, co dokładnie się w nim znajdzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy