Trwają prace nad serialem animowanym na podstawie Assassin's Creed

Jakiś czas temu przedstawiciele Ubisoftu ujawnili, że podjęli współpracę z serwisem Netflix i mają w planach serial na podstawie serii Assassin’s Creed. Teraz okazuje się, że produkcją jest podzielona na odcinki animacja, przy realizacji której najpewniej pomaga wspomniana platforma.

Informacjami na temat powstającego obrazu podzielił się Adi Shankar - producent animowanej Castlevanii, która dzisiaj debiutuje w słynnej usłudze streamingowej. We wpisie opublikowanym na swoim Facebooku ujawnił, że kolejny jego projekt poświęcony jest zabójcom w kapturach.

O produkcji wiadomo jednak niewiele. Pewnym jest, że będzie serialem wykonanym w stylu anime. Ponadto pozycja przedstawi zupełnie nową historię, co oznacza, że otrzymamy opowieść, która rozbuduje serię z asasynami w rolach głównych.

Nie jest jasne czy w realizacji projektu uczestniczy Netflix. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Ubisoft jakiś czas temu nawiązał współpracę z platformą, jest to wysoce prawdopodobne. Warto też zaznaczyć, że usługa pomagała przy Castlevanii.

Reklama

Na razie nie podano chociażby przybliżonej daty premiery, tajemnicą są też szczegóły na temat fabuły czy obsady głosowej. Należy jednak pamiętać, że produkcja serialu najpewniej znajduje się na bardzo wczesnym etapie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy