Trwają prace nad Quantum Break 2?

​W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, które sugerują, że studio Remedy Entertainment pracuje nad Quantum Break 2.

Źródłem jest H.R. Nikoofar - osobnik będący, reżyserem filmowym, projektantem gier i kompozytorem muzyki. W dwóch wpisach udostępnionych na swoim profilu w serwisie Twitter ujawnił, że powstaje kontynuacja wydanego w 2016 roku tytułu.

Artysta uważa, że prowadzone prace są "faktem", aczkolwiek podkreśla, że są na etapie pre-produkcji. Jednocześnie dodaje, że Quantum Break 2 nie jest tajemniczym P7, które zostanie zapowiedziane na targach E3.

Oczywiście do powyższych doniesień należy podchodzić z bardzo dużym dystansem. Przede wszystkim - Nikoofar nie wyjaśnił, kto przekazał mu informacje na temat projektu przygotowywanego przez Remedy Entertainment.

Reklama

Głównym bohaterem Quantum Break jest Jack Joyce, który w wyniku zakończonego katastrofą eksperymentu zyskuje nadprzyrodzone zdolności. Umiejętności pozwalają podopiecznemu kontrolować czas.

Autorzy zdecydowali się na nietypowy eksperyment, łącząc produkcję z serialem. Po zakończeniu każdego rozdziału wyświetlany jest odcinek przedstawiający pokazane wcześniej wydarzenia z innej perspektywy. Nie zabrakło też wyborów wpływających na dalsze wydarzenia.

Remedy Entertainment pracuje również nad wspomnianym P7. Szczegółów na temat gry dotychczas nie ujawniono, ale spekuluje się, że położy nacisk na zmagania sieciowe. Niedawno twórcy ujawnili, że zaprezentują tytuł na E3.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy