Reklama

Trwają prace nad mobilną grą na podstawie „Piratów z Karaibów”

W przyszłym miesiącu do kin wchodzi kolejna odsłona filmowej serii "Piraci z Karaibów". Obrazowi towarzyszyć będzie nowa gra oparta na cyklu - Pirates of the Caribbean: Tides of War.

Za powstanie zapowiedzianej produkcji odpowiadają developerzy z koreańskiego studia Joycity. Tytuł tworzony jest z myślą o urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemów operacyjnych iOS oraz Android.

Szczegółów na temat projektu nie podano zbyt wiele. Wiadomo jednak, że będziemy mieli do czynienia z grą nastawioną na zabawę sieciową. Pokierujemy piratem, któremu przyjdzie między innymi stworzyć własny statek i zrekrutować załogę.

W produkcji znajdzie się tryb współpracy, w którym wspólnie z innymi użytkownikami stawimy czoła morskim potworom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję. Nie zabraknie jednak także wariantu rywalizacji.

Reklama

Gra wykorzystuje licencję "Piratów z Karaibów", w związku z tym pojawią się elementy z filmowej serii. Natrafimy na przykład na bohaterów z kinowego ekranu, w tym takie postacie, jak Jack Sparrow, kapitan Barbossa, Will Turner czy Elizabeth Swann.

Dokładnej daty premiery nie ujawniono, ale Pirates of the Caribbean: Tides of War powinno ukazać się w maju. Na oficjalnej stronie tytułu (TUTAJ) można już dokonać wstępnej rejestracji, co nagradzane jest bonusami do wykorzystania w trakcie rozgrywki - 12 tysięcy złota, 75 tysięcy drewna i ośmiogodzinną tarczę.

Dowiedz się więcej na temat: Pirates of the Caribbean: Tides of War

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje