Reklama

Trwają prace nad Hitman 3

​Najnowsze odsłony serii Hitman przeszły przez burzliwy okres od 2016 roku, kiedy to na rynku ukazała się dość eksperymentalna odsłona w odcinkach. Jakość była bardzo wysoka, lecz studio Io Interactive miało problemy z wydawcami i sprzedażą, więc ogłosiło rozpoczęcie prac nad całkiem nową licencją.

Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że Agent 47 także nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i obok tajemniczej, nowej marki, o której nie wiemy jeszcze nic, w przyszłości dostaniemy także grę Hitman 3, z kolejną porcją skradania i poszukiwania jak najbardziej kreatywnych sposobów na morderstwo.

"Po 13 miesiącach wspierania i rozbudowywania Hitmana 2 na pełny etat jesteśmy w punkcie, z którego coraz częściej patrzymy w przyszłość. W praktyce oznacza to przenoszenie coraz większej liczby deweloperów do prac nad następną częścią serii" - czytamy w oficjalnym ogłoszeniu studia.

Reklama

Deweloperzy już w przeszłości zapewniali, że nowy Hitman to trylogia, więc Hitman 3 mógłby oznaczać pożegnanie z Agentem 47 na dłuższy czas. Mówiono także o pomyśle na przenoszenie istniejących już map i lokacji do kolejnych produkcji, co może być bardziej kontrowersyjne.

Inna zła wiadomość jest taka, że - zgodnie z tym, co powiedziano powyżej - kończy się wsparcie dla Hitmana 2. Listopadowa aktualizacja będzie ostatnią większą łatką dla gry, a ostatnie nowe treści pojawią się w grudniu. W 2020 roku możemy spodziewać się już tylko kontraktów do wykonania.

Jeśli mowa o wspomnianej nowej licencji, to nadal nie wiemy zbyt wiele na temat tej gry, poza faktem, że powstaje równolegle we wszystkich oddziałach firmy, czyli w duńskiej Kopenhadze oraz w szwedzkim Malmo. Prace finansuje Warner Bros, więc środków na pewno nie zabraknie.

Dowiedz się więcej na temat: Hitman 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje