Tropico 6 - najnowszy trailer

Najnowszy zwiastun gry, w której wcielamy się w dyktatora przedstawia nam kolejne, rajskie wyspy, które przyjdzie nam zabudować.

Tropico 6 to kolejna odsłona serii strategii ekonomicznych, która została zapoczątkowana w 2001 roku. W grze wcielamy się w El Presidente i musimy zarządzać wyspą, czyli rozwijać infrastrukturę, dbać o potrzeby mieszkańców wyspy, czy decydować o polityce wewnętrznej i zagranicznej. Nowością jaka pojawi się w najnowszej części cyklu, jest to, że zamiast władać jedną wyspą, będziemy pracować na dobrobyt całego archipelagu jednocześnie.

Nowy trailer uciekł z dyktatorskiego skarbca i pokazuje jak gra wygląda na nowym silniku, miejsca do rozbudowy i mosty łączące archipelagi. Podczas rozgrywki El Presidente zajmie się rozwojem każdej z wysp na raz.

Reklama

Oznacza to więcej miejsca na infrastrukturę, większą populację, której potrzeby trzeba będzie spełniać oraz konieczność koordynowania połączeń komunikacyjnych między wyspami. Tropico 6 od firmy Kalypso Media wyjdzie w 2018 roku.


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy