Trailer Spider-Man oferuje pierwsze spojrzenie na Black Cat

​Premiera Spider-Man na PS4 już jutro, więc twórcy zaczynają coraz chętniej promować nadchodzące dodatki DLC. Pierwszy z nich koncentruje się na postaci Felici Hardy, znanej lepiej jako Black Cat, i doczekał się właśnie pierwszego trailera.

Pierwsza część zaplanowanej trylogii rozszerzeń, pod tytułem Spider-Man: The Heist, zadebiutuje już 23 października, a więc niecałe dwa miesiące po debiucie gry. Jak sugeruje sam tytuł, pani Black Cat ma najpewniej ochotę przeprowadzić jakąś większą kradzież, w czym przeszkodzi nasz Pająk.

W podstawowej kampanii jednym z zadań pobocznych będzie właśnie poszukiwanie wskazówek na temat Felici Hardy. W rozszerzeniu The Heist w końcu będzie nam dane ją spotkać, co przełoży się na kolejne misje i wyzwania, zestaw przeciwników z nowej frakcji oraz trzy stroje do odblokowania.

Reklama

Nie da się ukryć, że Black Cat służy za odpowiednik Catwoman po marvelowskiej stronie komiksowej barykady. Podobny jest nie tylko strój, ale nawet charakter bohaterki oraz zamiłowanie do mniejszych i większych kradzieży interesujących obiektów.

Przepustka Spider-Man: City That Never Sleeps, poza The Heist, będzie obejmowała jeszcze dwa dodatki, zatytułowane Spider-Man: Turf Wars (z premierą w listopadzie) oraz Spider-Man: Silver Lining (debiut w grudniu). Spider-Man debiutuje 7 września, wyłącznie na PS4.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spider-Man

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy