Reklama

Trailer Cyberpunk 2077 odtworzony w World Of Warcraft

​Do premiery Cyberpunk 2077 zostało już nieco ponad dziewięć dni i wszystko wskazuje na to, że tym razem grę uda się w końcu wydać. Gracze zabrali się za to za trailer produkcji z 2018 roku, który odtworzyli w... World of Warcraft. Brzmi mało interesująco, ale rezultaty są bardzo interesujące.

Twórca - niejaki Duren - dokładnie odtworzył cały materiał wideo, tytułując go World of Cyberpunk. Wykorzystał do tego właśnie elementy dostępne wewnątrz World of Warcraft. Mowa o słynnym trailerze z przejażdżką w metrze, w którym narrator opisuje niewesołe warunki życia w Night City.

Głos narratora pozostawiono bez zmian, więc od razu można poznać, z czym mamy do czynienia. World of Warcraft nie kojarzy się może z podróżą metrem, lecz na przestrzeni lat gra dostała tyle treści, że sklecić można tutaj prawie wszystko, co tylko sobie zamarzymy, także Cyberpunk.

Reklama

Nie brakuje zaawansowanych pojazdów, a w postacie niezależne wcielają się przeróżne rasy dostępne w produkcji Blizzarda. Trzeba przyznać, że efekty są świetne, a zgodność z oryginałem jest godna podziwu, z pościgami na ulicach oraz bronią palną włącznie.

Cyberpunk 2077 ukaże się - miejmy nadzieję - 10 grudnia na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja z usprawnieniami na nowe urządzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy