Trailer Cyberpunk 2077 odtworzony w GTA V

​Do premiery Cyberpunk 2077 zostały zaledwie trzy dni i wszystko wskazuje na to, że tym razem grę uda się w końcu wydać. Gracze raz jeszcze zabrali się za to za trailer produkcji z 2018 roku, który odtworzyli w... Grand Theft Auto 5. Brzmi mało interesująco, ale rezultaty są bardzo interesujące.

Górnolotnie pisząc, a ten sposób jedna z najpopularniejszych produkcji tej generacji oddaje pałeczkę tytułowi, który ma tę generację godnie zakończyć. Pomysł jest ostatnio bardzo ciekawy i dopiero co pisaliśmy o odtworzeniu tego samego zwiastuna w World of Warcraft. W GTA 5 także się udało.

Twórca - niejaki Pudding Boom - odtworzył cały materiał wideo, tytułując go Grand Theft Cyberpunk. Wykorzystał do tego właśnie elementy dostępne wewnątrz produkcji Rockstara. Mowa o słynnym trailerze z przejażdżką w metrze, w którym narrator opisuje niewesołe warunki życia w Night City.

Reklama

Głos narratora pozostawiono bez zmian, więc od razu można poznać, z czym mamy do czynienia. Przy okazji można chyba potwierdzić, że Grand Theft Auto 5 - sięgające korzeniami 2013 roku - nieco się już zestarzało, a Cyberpunk 2077 pokazuje także, jak zmieniała się jakość grafiki na przestrzeni lat.

Cyberpunk 2077 ukaże się - miejmy nadzieję - 10 grudnia na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja z usprawnieniami na nowe urządzenia.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy