Reklama

Trailer Assassin's Creed Valhalla prezentuje fabułę

​Ubisoft opublikował kolejny zwiastun gry akcji Assassin's Creed Valhalla, koncentrując się tym razem na fabularnej warstwie produkcji. Poznajemy najważniejsze postacie konfliktu i jest też - jak się wydaje - rzut oka na wczesną formę zakonu templariuszy, który będzie zapewne przeciwnikiem.

"Wcielamy się w postać Eivora (choć jest ot żeńskie imię, do wyboru będzie także wersja męska), dzikiego wikińskiego wojownika, rozdartego pomiędzy obowiązkami wobec swojego brata Sigurda i osobistą wyprawą ku chwale" - czytamy w opisie najnowszego materiału wideo.

Nasz klan zostaje wypędzony z Norwegii przez niekończące się wojny i wyczerpujące się zasoby i musi zabezpieczyć sobie przyszłość pomiędzy skłóconymi królestwami Anglii.

Na przeszkodzie stoją jednak nie tylko Sasi, ale także synami Ragnara Lothbroka, którzy przybyli na miejsce znacznie wcześniej.

Reklama

Assassin's Creed Valhalla pojawi się w sprzedaży 10 listopada na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4 oraz PC (przez Epic Games Store i Ubisoft Store, a także abonament UPLAY+ oraz na Stadia). W planach na dalszą przyszłość jest też wersja PlayStation 5, ale bez Nintendo Switch.

Gra miał pierwotnie zadebiutować 17 listopada jednak Ubisoft potwierdził, że gra pojawi się szybciej, by wyrównać do terminu debiutu nowych konsol Microsoftu, gdzie zagramy podobno nawet w rozdzielczości 4K oraz przy 60 klatkach na sekundę. Mamy nadzieję, że jednocześnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje