Reklama

Total War: Warhammer otrzyma darmową kampanię z frakcją Bretonnia

Developerzy ze studia Creative Assembly ujawnili datę wydania bezpłatnego dodatku do Total War: Warhammer. W skład DLC wejdzie kampania frakcji Bretonnia.

We wpisie opublikowanym na oficjalnym koncie cyklu w serwisie Twitter twórcy strategii poinformowali, że rozszerzenie zostanie opublikowane jeszcze w tym miesiącu - 28 lutego. Jak wspomniano wyżej, pakiet dostępny będzie za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry.

Dodatek wprowadzi możliwość rozegrania kampanii Bretonnią - położonym na zachodnim krańcu Starego Świata królestwem, które wzorowane jest na średniowiecznej Francji. Kraj koncentruje się wokół pojęcia rycerskości.

Szczegóły na temat nowej frakcji nie są na razie znane. Warto jednak wspomnieć, że w podstawowej wersji Total War: Warhammer dostępnych jest kilka jednostek ugrupowania, którymi można pokierować w trybie pojedynczych bitew.

Reklama

Pewnym jest natomiast, że stronnictwo w trakcie walki opierać się ma przede wszystkim na kawalerii. Nie zabraknie również związanych z Bretonnią lordów, konkretnie zaś trzech - króla Louena Leoncoeura, Alberica z Bordeleaux oraz Faya Enchantressa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Total War: Warhammer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy