Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Total War Saga: Troy będzie udostępnione za darmo na Epic Games Store

​Konkurencja dostała właśnie kolejny powód, żeby narzekać na platformę Epic Games, bo ta doczekała się kolejnej produkcji na wyłączność.

Co prawda mówimy tylko o czasowej ekskluzywności, ale jak zawsze w przypadku Epic Games Store jest to rok czasu, więc wiele osób z pewnością nie zdecyduje się tyle czekać, żeby kupić Total War Saga: Troy na Steam.

Reklama

Co więcej, podczas pierwszych zapowiedzi gry nic na to nie wskazywało, a platforma Valve pojawiała się tam jako jedna z dostępnych i dopiero teraz dowiadujemy się, że w sumie to wszystko się zgadza, tyle że jej użytkownicy będą musieli poczekać rok dłużej.

To jeszcze nie wszystko, bo mamy tu do czynienia z naprawdę wyjątkową sytuacją i gra będzie u Epiców dostępna za... darmo! Taka promocja potrwa tylko 24 godziny, czyli obowiązywać będzie w dniu premiery, ale to wystarczająco dużo czasu, żeby wszyscy zainteresowani zdążyli ją dodać do swojej biblioteki - no chyba, że nie wytrzymają tego serwery Epic Games Store, ale raczej nie spodziewalibyśmy się tu popularności na miarę GTA V.

Jak twierdzi Tim Heaton, Chief Studios Officer w Sega Europe: - Dzięki Epic byliśmy w stanie zaoferować tytuł z serii Total War za darmo już w dniu premiery. Jest to dla nas niezwykle ekscytujące, by zrobić taki prezent naszym graczom. Oznacza to nie tylko, że możemy przynieść opowieści i legendy o Troi szerszej publiczności przez ogromną platformę Epic, ale również nowi gracze będą mogli po raz pierwszy zapoznać się z serią Total War, doświadczając unikalnej rozgrywki, z której słynie ten cykl.

Przypominamy też, że chociaż to sytuacja raczej niespotykana w branży gier, to dla klientów Epic Games Store zupełnie normalna, bo tak czy inaczej mogą oni liczyć na darmowe hity. Te zmieniają się każdego tygodnia i mówimy tu nie tylko mniejszych i mniej popularnych produkcjach, ale i grach AAA, jak choćby wspomniane GTA V czy Assassin’s Creed: Syndicate.

Obecnie zaś możemy dodać do biblioteki Borderlands: The Handsome Collection, czyli zestaw zawierający reedycje dwóch szalonych strzelanek, tj. Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi dostępnymi do nich DLC.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje