Reklama

Total War Saga: Thrones of Britannia opóźnione

Studio Creative Assembly zdecydowało się opóźnić premierę powstającej strategii Total War Saga: Thrones of Britannia.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, produkcja zadebiutuje 3 maja na PC. To oznacza, że poślizg nie jest zbyt duży - początkowo gra miała ujrzeć światło dzienne 19 kwietnia, a więc dwa tygodnie wcześniej.

Tak jak w wielu tego typu sytuacjach, powodem nieoczekiwanego przesunięcia premiery jest chęć dopracowania strategii. Dodatkowy czas autorzy chcą wykorzystać na udoskonalenie kampanii, bitew (miedzy innymi sztuczną inteligencję przeciwników oraz wprowadzenia wielu innych poprawek.

Gry z serii Total War Saga koncentrują się na istotnych wydarzeniach, które jednak miały miejsce w stosunkowo krótkim okresie obejmującym kilka miesięcy lub lat. Wcześniej twórcy porównywali tytuły do dodatku Fall of the Samurai do Shoguna 2 - rozszerzenie skupiało się na wojnie Boshin.

Reklama

Pierwsza produkcja z nowego podcyklu opowie o staraniach prowadzących do zjednoczenia Wysp Brytyjskich pod jednym sztandarem. Twórcy oddadzą do dyspozycji graczy dziesięć frakcji, w tym Walijczyków, wikingów, Anglosasów i klany Gaelów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje