Reklama

Total War: Rome II najprawdopodobniej otrzyma nowe DLC

Total War: Rome II ukazało się cztery lata temu - w 2013 roku - ale wiele wskazuje na to, że produkcja niedługo otrzyma nowe rozszerzenie.

Odpowiedzialne za projekt Creative Assembly opublikowało ośmiosekundowy film, który przedstawia jedynie logo gry. Tajemnicze nagranie zatytułowano "Czy to koniec Imperium?" (w oryginale: "Is the end of the Empire?"). W opisie stwierdzono zaś, że to może być jedynie początek.

Obecnie nie wiadomo, czego tak naprawdę dotyczy nagranie. Wielu podejrzewa jednak, że zwiastuje rychłą zapowiedź kolejnego rozszerzenia do strategii. To o tyle prawdopodobne, jeśli wziąć pod uwagę treść komunikatu wystosowanego w ubiegłym tygodniu przez twórców.

Na stronie internetowej studia opublikowano krótki wywiad z osobami sprawującymi pieczę nad odsłonami cyklu Total War osadzonymi w czasach historycznych. Wśród rozmówców jest Maya Georgieva, która wraz ze swoim zespołem przygotowuje sekretne DLC.

Reklama

- Pracujemy nad rozszerzeniem z kampanią do jednego z naszych starszych tytułów, prawdopodobnie największym dodatkiem, które Creative Assembly dotychczas zrobiło na potrzeby gry toczącej się w czasach historycznych. Projekt rozwijaliśmy przez większość roku i niedawno wkroczyliśmy w fazę testów, podczas gdy większość elementów jest już gotowych - tłumaczy developerka.

- Po raz pierwszy wracamy do produkcji, która ukazała się tak dawno. To dla nas zupełnie nowy obszar działań, który chcemy zbadać, ponieważ w przypadku odniesienia sukcesu otworzy przed nami drogę do wielu ekscytujących projektów - wyjaśnia.

- Wiele osób wciąż gra w ten konkretny tytuł, ale nadal istnieje wiele rzeczy, których nie poruszyliśmy w tej szczególnej erze, niesamowitych historii i wydarzeń definiujących historię - dodaje Georgieva.

Innymi słowy - kwestią jest nie czy, ale kiedy otrzymamy nowe rozszerzenie do Total War: Warhammer II. Pozostaje jedynie czekać na więcej informacji, które być może zostaną ujawnione jeszcze w tym tygodniu.

Wspomniane nagranie można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje