Reklama

Tooth and Tail – RTS twórców Monaco ujrzał już światło dzienne

​Grę można nabyć za pośrednictwem Steama, również w pakiecie z Monaco. Jak sobie radzi strategia od studia Pocketwatch Games?

Jeżeli uważasz, że Monaco wbiło się w gatunek skradanek, uprościło mechanikę, dodając przy tym rozgrywce szybkości, zabawy i niefrasobliwości, to Tooth and Tail na pewno cię zaciekawi. Najnowsza gra od Pocketwatch Games zrobiła dokładnie to samo z gatunkiem strategii czasu rzeczywistego.

Tooth and Tail oferuje rozgrywkę zarówno w trybie online, jak i w kanapowy multiplayer, mecze rankingowe oraz walkę przeciwko botom. Produkcja studia Pocketwatch Games nie zaniedbuje też graczy, którzy cenią sobie rozgrywkę w pojedynkę. Obszerna kampania dla jednego gracza oraz generowane mapy sprawiają, że po Tooth and Tail można sięgnąć wiele razy, a żadna bitwa nie będzie wyglądać tak samo.

Reklama

Tooth and Tail to pikselowa strategia czasu rzeczywistego, w której do boju pokierujemy armią dzików z miotaczami ognia, skunksów strzelających gazem musztardowym i sowami-spadochroniarzami, które wymiotują na przeciwników. "Zbuduj bazę, poprowadź armię, zjedz przeciwników" - głosi motto gry.

Gra od 12 września jest dostępna na platformie Steam. Można ją nabyć samą za 19,99 euro lub w pakiecie z Monaco za 31,48 euro. Wszystkich zainteresowanych, zachęcamy do obejrzenia poniższego trailera:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje