Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tony Hawk's Pro Skater HD zostanie zdjęte ze Steama - z tej okazji duża przecena

Remaster popularnej serii o skateboardingu został wydany w 2012 roku. 17 lipca gra zostanie zdjęta z platformy Steam.

Tony Hawk’s Pro Skater HD to gra zręcznościowa przygotowana przez studio Robomodo. Produkcja jest adresowana do fanów ekstremalnej jazdy na deskorolce. Seria Tony Hawk's zadebiutowała w 1999 roku i na przestrzeni lat dorobiła się aż jedenastu części. Ostatnie z nich: RIDE z 2009 i SHRED z 2011 okazały się być totalnymi klapami, dlatego też przy produkcji HD, twórcy starali się wrócić do korzeni gry.

Reklama

Możliwym powodem wycofania tytułu ze sprzedaży jest wygaśnięcie licencji na utwory muzyczne zawarte w rozgrywce. Z ogłoszenia Steam wynika, że Tony Hawk’s Pro Skater HD zostanie usunięty z platformy w poniedziałek 17 lipca. Po tej dacie nie będzie już możliwości nabycia gry przez Steam. Osoby, które posiadają grę w bibliotece, będą mogły bez żadnych przeszkód pobierać produkcję studia Robomodo i cieszyć się rozgrywką.

Do ostatecznego zdjęcia z platformy będzie obowiązywać promocja - produkt będzie tańszy aż o 80 proc. Oznacza to, że grę, która kosztowała 9,99 euro będzie można nabyć za zaledwie 1,99 euro.


Dowiedz się więcej na temat: Tony Hawk's Pro Skater HD

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje