Reklama

Tomb Raider: Daisy Ridley nową Larą Croft?

Od "rycerza" Jedi po seksowną panią archeolog - czy znana aktorka wkrótce przyćmi poprzednie odsłony ekranizacji marki Tomb Raider z Angeliną Jolie w roli głównej?

Chodzą słuchy, że nową panią archeolog mogłaby zostać aktorka od niedawna bliska sercom fanów Gwiezdnych Wojen. Jak donoszą źródła dalekie od oficjalnych, Daisy Ridley, czyli Rey z ostatniej części Gwiezdnych Wojen, jest brana pod uwagę jako odtwórczyni głównej roli w nowym filmie o przygodach Lary Croft.

Ponoć odbyły się już pierwsze rozmowy między aktorką a przedstawicielami wytwórni Warner Bros. i MGM, jednakże jest jeszcze za wcześnie na właściwe negocjacje. 23-letnia Brytyjka odziedziczyłaby pistolety po Angelinie Jolie, która wcieliła się w najsłynniejszą panią archeolog w dwóch poprzednich ekranizacjach.

Reklama

Nowy film nie ma wprawdzie jeszcze nawet tytułu, ale już wiadomo, ze nie będzie związany z wcześniejszymi i ma stanowić odrębną opowieść, tak jak growy reboot z 2013 roku. Zresztą to nie jedyne podobieństwo, gdyż tak jak w dziele Crystal Dynamics, tak w filmie Lara ma być przedstawiona jako osoba z krwi i kości.

Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Zwłaszcza, że główna zainteresowana jak na razie zajęta jest zdjęciami do 8. epizodu Gwiezdnych Wojen.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje