Reklama

Tomasz Gop dołączył do twórców Shadow Warrior

​Tomasz Gop zmienił miejsce zatrudnienia - dołączył do odpowiedzialnego za rozwój serii Shadow Warrior studia Flying Wild Hog.

Do niedawna projektant pracował w Destructive Creations, gdzie przygotowywał strategię Ancestors Legacy. Osadzoną w średniowieczu produkcję wydano w maju, po czym developer najwyraźniej postanowił rozstać się z zespołem.

Gop na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook zmienił informację dotyczącą pracodawcy. Okazuje się, że od 1 lipca jest członkiem studia Flying Wild Hog, w którym pełni stanowisko starszego producenta.

Na razie nie wiadomo, jakim dokładnie projektem zajmie się Polak. Niewykluczone, że pomoże zespołowi w pracach nad kolejną odsłoną cyklu strzelanek Shadow Warrior. Istnieje jednak możliwość, że odpowie za zupełnie nową grę.

Reklama

W przeszłości developer zatrudniony był w CI Games, gdzie przygotowywał Lords of the Fallen 2. Został jednak zwolniony ze względu na "redukcję kosztów", po czym przeniósł się właśnie do Destructive Creations. Z ostatnim zespołem pożegnał się zaś w stosownym wpisie na Facebooku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy