​Tom Clancy’s Splinter Cell do pobrania za darmo z okazji 20-lecia gry

Gra Tom Clancy’s Splinter Cell skończyła właśnie okrągłe 20. lat. Z tej właśnie okazji produkcja, która debiutowała w 2002 roku, dostępna jest do pobrania za darmo na stronie francuskiego wydawcy Ubisoft.

Tom Clancy’s Splinter Cell to w asortymencie Ubisoftu jedna z najbardziej szlagierowych serii. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wgłębić się w dzieła powstałe na bazie twórczości amerykańskiego pisarza Toma Clancy’ego, by następnie wcielić się w tajnego agenta Sama Fishera, to teraz jest na to idealna okazja.

Tom Clancy’s Splinter Cell, odsłona otwierająca cały cykl, udostępniona została przez Ubisoft całkowicie bezpłatnie. Tytuł debiutował pierwotnie na konsolach Xbox, a następnie trafił na PlayStation 2 oraz oczywiście pecety.

Reklama

Jak na ówczesne realia branży gier i panujące standardy, dzieło Ubisoftu zrewolucjonizowało gatunek gier akcji, prezentując do nich całkowicie nowe, odmienne podejście. Pierwsza odsłona Tom Clancy’s to przede wszystkim kapitalnie opowiedziana historia Sama Fishera, a tematyka cyberterroryzmu i trzymania w ryzach całego niemal świata przez tajnych agentów tylko dodaje emocji i imersji podczas rozgrywki.

Splinter Cell to świetna gra akcji oparta o mechaniki skradaniawątki szpiegowskie w tle. Twórcy do dyspozycji oddali dosyć szeroki asortyment broni. Warstwa fabularna zajmie ponad 20 godzin. Misje są zróżnicowane i powinny wpasować się gusta większości fanów tego typu gier.

Tom Clancy’s Splinter Cell odbierzecie za darmo pod tym adresem. Tytuł bezpłatnie dostępny jest tylko na platformę PC. Warto skorzystać z okazji, bowiem ta limitowana jest czasowo. Oferta ważna jest tylko do 30 listopada (godz. 16:00).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy