Reklama

Tom Clancy's The Division - ruszają testy na XBO!

Premiera nowej gry sygnowanej nazwiskiem znanego pisarza zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chcielibyście sprawdzić ten doskonale zapowiadający się produkt przed debiutem, to pojawiały się właśnie taka możliwość.

Czy właściwie jest nowa gra Ubisoftu? Początkowo wydawało się, że The Division będzie grą z gatunku MMO, ale ostatecznie okazało się, że będzie to po prostu sieciowa gra akcji. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to potencjalnie jeden z najgorętszych tytułów 2016 roku.

Opowie on o epidemii wywołanej przez terrorystów, którzy do jej rozprzestrzenienia wykorzystali... banknoty. W grze wcielimy się w jednego z agentów, których celem jest powstrzymanie upadku społeczeństwa.

Zainteresowani? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo jutro startują zamknięte beta-testy gry! Jako pierwsi wezmą w niej udział użytkownicy konsol Xbox One, którzy złożyli przedpremierowe zamówienia na ww. tytuł.

Reklama

Jednak jest jeszcze jeden sposób, żeby móc sprawdzić The Division zanim zrobią to pozostali gracze na innych platformach. Dzięki Microsftowi mamy dla was trzy klucze otwierające dostęp do wirtualnego Nowego Jorku. Aby je zdobyć wystarczy, że będziecie obserwować nasz profil na Facebooku - TUTAJ. Bądźcie czujni - kody będą pojawiać się w różnych odstępach czasowych, w godzinach popołudniu/wieczorem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje