Reklama

Tom Clancy's The Division - bezpłatna aktualizacja 1.8 "Resistance"

​Ubisoft ogłosił, iż w tym tygodniu ukaże się najnowsza aktualizacja do The Division. Ma być ona dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy tytułu.

Planowana łatka ma być największą w dotychczasowej historii tytułu i wprowadzi wiele zupełnie nowej zawartości, a także modyfikacje dotychczasowych mechanik. Data premiery została zapowiedziana już na ten wtorek.

Kluczową nowością jest wprowadzenie dwóch trybów rozgrywki. Pierwszy z nich to PvE o nazwie Resistance. Jest to de facto tryb hordy, w którym gracze zbudują fortyfikacje, a potem stawią czoła nadciągającym falom wrogów. Drugi tryb nosi nazwę Skirmish i skupia się na starciach żywych graczy. Zmierzą się oni w dwóch zespołach liczących po cztery osoby.

Reklama

To jednak nie koniec wprowadzanych nowości. Odświeżony zostanie dodatek Underground, w którym pojawią się nowe checkpointy i cele. Ukażą się nowe, egzotyczne rodzaje broni, a istniejące egzemplarze mają zostać lepiej zbalansowane. Ponadto pojawi się nowy system rozwijania statystyk broni, pozwalający wydatnie je zwiększyć. Co więcej, powiększona została mapa West Side Pier, dodająca tereny na lewym brzegu Manhattanu.

The Division to gra akcji wydana w 2016 roku przez Ubisoft i firmowana nazwiskiem Toma Clancy’ego, słynnego autora powieści sensacyjnych. Gracze wcielić się mogą w członków tytułowej agencji Strategic Homeland Division, aby przeciwstawić się terrorystom odpowiedzialnym za atak biologiczny na Nowy Jork.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy