To już dziewięć lat polskiego MMO BloodWars

​Każdy sukces Polaków cieszy, a taki, który trwa aż dziewięć lat cieszy jeszcze bardziej.

Polska przeglądarkowa gra MMO, BloodWars - Wojny Krwi świętuje w tym roku już dziewięć lat istnienia.

Z bazą blisko 900 tys. zarejestrowanych graczy oraz tysiącami fanów logujących się codziennie do gry w kraju i na świecie jest to jeden z ciekawszych i stale rozwijanych tytułów na rynku.

Wystarczy wspomnieć, że w ciągu ostatnich dziewięciu lat istnienia łódzkie studio BWTeam wydało ponad 5000 aktualizacji. "Starając się sprostać oczekiwaniom graczy wsłuchujemy się w ich opinie i uwagi, staramy się uwzględniać nawet drobne modyfikacje interfejsu gry tak, by był przystępniejszy i bardziej intuicyjny w użyciu" - zaznaczają twórcy gry.

Reklama

"Przez te dziewięć lat mieliśmy wiele sukcesów i porażek. Sukcesy napawały dumą i zapałem do dalszej pracy ale to z porażek wyciągaliśmy najistotniejsze wnioski. Uczyliśmy się na błędach starając się zapewnić fanom świetną rozrywkę. Czasem genialne pomysły okazywały się niewypałem, a teoretycznie niewielka zmiana w grze rozrastała się w rozwijany przez wiele miesięcy patch zmieniający oblicze gry" - dodają przedstawiciele BW Team.

Gracze, którzy zarejestrują się w BloodWars do 1 sierpnia 2015 z kodem KREW2015  otrzymają dodatkowo 10 dni konta premium gratis oraz będą mogli wziąć udział w eventach organizowanych z okazji dziewięciolecia gry.

W BloodWars - Wojny Krwi możecie zagrać za darmo już teraz - wystarczy wejść na stronę bloodwars.interia.pl.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blood Wars - Wojny Krwi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy