Titanfall: Ruszają zapisy do beta-testów

Jesteś fanem strzelanek i chcesz być jedną z pierwszych osób, które będą mogły przetestować nowego, futurystycznego FPS-a - Titanfall?

Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś na pytanie powyżej, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość - od dziś twórcy gry, studio Respawn Entertainment wraz z EA (wydawca) zapraszają do udziału w zamkniętych beta-testach Titanfall na PC, które rozpoczną się już 14 lutego.

Zapisać możecie się TUTAJ (testowana będzie wersja angielskojęzyczna). Ale lepiej się pospieszyć - liczba osób zaproszonych do bety będzie ograniczona.

Szczegóły zamkniętych beta-testów

Beta Titanfall obejmie trzy tryby gry:

  • Wyniszczenie - zwycięża drużyna, która wyeliminuje cały oddział wroga, od pilotów po tytany i żołnierzy SI;
  • Kontrola umocnień - drużyny muszą zdobyć i utrzymać trzy umocnienia na mapie, aby zarobić punkty dające zwycięstwo;
  • Do ostatniego tytana - każdy z graczy w obu drużynach przejmuje jednego tytana i bierze udział w serii walk w trybie rundowym. Koniec następuje, gdy jedna z drużyn straci wszystkie tytany. Nie ma możliwości odradzania się tytanów ani rzucania do walki nowych.

Konkurs:

W związku z beta-testami EA oraz NVIDIA, przygotowały dodatkową niespodziankę w postaci licznych konkursów, w których do wygrania będą gry Titanfall w formie kodów do wykorzystania w sklepie Origin oraz Edycji Kolekcjonerskiej, a także karty graficzne Gigabyte GeForce GTX 760 OC. Co zrobić, aby je wygrać?

Wystarczy w dniu 15 lutego (sobota) od godziny 15:00 oglądać transmitowane na żywo za pośrednictwem TEGO KANAŁU rozgrywki z Titanfall. W trakcie transmisji będzie można posłuchać opinii przedstawicieli mediów w Polsce, zadać pytania na czacie a także wziąć udział w opisywanych wyżej ko konkursach.

Ze swojej strony przypominamy jeszcze, że Titanfall pojawi się w sklepach dokładnie 13 marca 2014 r. w wersjach na Xbox One i PC. Natomiast edycja gry na Xboksa 360 ukaże się nieco później, bo 27 marca. Niezależnie jednak od wyboru warto pamiętać, że wszystkie wersję będą spolszczone (napisy). Na deser prezentujemy najnowszy zwiastun:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje