Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Titanfall: Assault dostępne na urządzenia mobilne

Zapowiedziana kilka miesięcy temu gra strategiczna w końcu trafiła na telefony i tablety.

Mobilna gra na podstawie popularnej serii od EA dostępna jest już do pobrania na urządzenia z iOS oraz Androidem. Znana z pecetowej wersji dynamiczna mechanika pierwszoosobowego shootera została zastąpiona izometrycznym rzutem na mapę strategii czasu rzeczywistego.

Reklama

Mimo to, rozgrywka ma posiadać wiele elementów znanych graczom z wersji na komputery osobiste. Nadal będziemy mieli tytanów do pokonania, pilotów do kontroli i ‘burn cards’, które zagwarantują nam spore ulepszenia. Zamysłem twórców było stworzenie gry mobilnej, która dałaby graczom odczuć, że jest to ta sama produkcja co na PC tylko ze zmienionym formatem.

Wiele mechanik z oryginalnej wersji gry zostanie przeniesionych na systemy iOS i Android, w tym Hardpoint Domination - tryb polegający na tym, że drużyny walczą o trzy neutralne punkty. Przejęcie każdego z nich daje dodatkowe punkty. Drużyna z ich największą liczbą wygrywa. Ponad to, tak jak w pecetowej wersji gry, będzie istniało wiele możliwości interakcji z otoczeniem.

To nie jest pierwszy projekt gry mobilnej związanej z Titanfall, ale jako jedyny dotrwał do finalnej wersji, która miała swoją oficjalną premierę. Produkcja na smartfony o podtytule Frontline była karcianką, nad którą prace zostały wstrzymane.Dowiedz się więcej na temat: Titanfall: Assault

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje