Titanfall 2: Fragment rozgrywki

Jeżeli nie możecie doczekać się kolejnej odsłony "Call of Duty z dużymi robotami", to koniecznie powinniście obejrzeć kilkuminutowy film z fragmentami rozgrywki z gry.

Grywalna wersja "Ja, Robot" prezentuje nam swoje solowe oblicze. Poznajcie Jacka Coopera, partnera kontrolowanego przez AI tytana BT-7274. Obaj główni bohaterowie mają "budować relację", co znaczy tyle, że podczas rozgrywki maszyna pokaże nam swoją "ludzką twarz", by w jej finale poświęcić się dla swojego pilota... (Tzn. będę bardzo zdziwiony, jeśli tak właśnie się nie stanie).

Siedmiominutowy zwiastun zawiera dokładnie to, czego można się było spodziewać - dużo futurystycznych pukawek, trochę chodzenia po ścianach rodem z ostatnich CoD-ów, kilka niezbyt cichych egzekucji (acz autorzy z Respawn Entertainment zarzekają się, że część zadań będzie się dało zrealizować na quasi-skradankową modłę), chowanie się za przeszkodami i efekciarską walkę.

Pojawia się także zapowiedź, iż w rozgrywkę wpleciono zagadki i "nie jest ona tak liniowa, jak nam się wydaje". Zrzut drugiego tytana zaplanowano na 28 października.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy