Tiny Tina's Wonderlands – aktualne kody Shift i jak je wykorzystać

​Tiny Tina's Wonderlands kontynuuje tradycję Borderlands. W zdobyciu cennych przedmiotów pomogą Wam rozdawane przez deweloperów kody Shift. Oto aktualna lista kodów oraz sposób ich wykorzystania.

Borderlands to jeden z najpopularniejszych looter shooterów w historii gier wideo. Przez lata Gearbox budowało markę znaną teraz na całym świecie. Pod banderą Borderlands pojawiły się cztery części i teraz przyszedł czas na coś nieco innego. Światło dzienne ujrzało Tiny Tina’s Wonderlands, spin-off popularnej serii.

Już po dostępnych wcześniej gameplayach było widać, że gra będzie garściami czerpać ze swoich poprzedników i dla weteranów Borderlands nie zmieni się aż tak wiele. Oprócz humoru i stylu graficznego Tiny Tina’s Wonderlands zabrał z Borderlands system Shift kodów.

Reklama

W Borderlands realizowane kody zapewniały nam złote klucze, które służyły potem do zdobywania cennych przedmiotów. W Tiny Tina’s Wonderlands klucze zmieniły nazwę na Skeleton Key, ale ostatecznie służą do tego samego. Za darmo możecie otrzymać kilka wartościowych nagród.

  • JBRTT-BZH6F-CC3W5-3TTTB-XB9H
  • Nagroda: 1x Skeleton Key

Są dwa sposoby na zrealizowanie powyższego kodu. Możecie wejść do kategorii Social po zalogowaniu do gry i wpisać kod w zakładce mail. Druga opcja to odwiedzenie oficjalnej strony Shift, gdzie po zalogowaniu na konto macie możliwość zrealizowania kodu.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama