Reklama

TICKDOWN. Nadchodzi dynamiczny FPS o antyterroryście i super mocach

Za kilkanaście dni na platformie Steam zadebiutuje nietypowa gra. Dzieło o tytule TICKDOWN nasycone klimatem Science Fiction pozwoli wcielić się w agenta antyterrorystycznego, od którego zależą losy świata.

TICKDOWN produkowany jest przez niezależnego dewelopera Adila Malika. W sieci pojawił się właśnie oficjalny blisko 2-minutowy zwiastun tego tytułu. Premierę gry zaplanowano zaś na 13 grudnia bieżącego roku.

Dzieło to dynamiczny FPS, w którym nie uświadczymy konwencjonalnych broni i narzędzi do realizacji naszych celów. W zamian do dyspozycji gracza oddane zostaną moce Wody, Ziemi, Powietrza i Ognia. Dzięki tym żywiołom będziemy w stanie rozprawiać się z hordami brutalnych przeciwników.

Reklama

Fabuła TICKDOWN jest prosta: wcielamy się antyterrorystę, który zamknięty został w fikcyjnym świecie. Pozostały dwie godziny, by zlokalizować i rozbroić broń masowego rażenia. By to zrobić, należy umiejętnie wykorzystywać umiejętności należące do konkretnych żywiołów i sukcesywnie rozprawiać się z oponentami.

System walki oparty jest o specjalne moce, umiejętności przynależące do żywiołów i śmiercionośne kombinacje. Warto dodać, że zabijanie wrogów pozwala przywracać życie naszej postaci. Twórca gry chwali się tym, że TICKDOWN oferuje wiele zakończeń, w zależności od progresu i ścieżki wyborów. Ponadto podczas przygody poznamy wiele pobocznych historii, które nieco bardziej przybliżą nam świat zaprojektowany w grze i wraz z wszystkimi jego tajemnicami. Autor tej produkcji podkreślił, że inspiracją do stworzenia tego dzieła była hybryda takich tytułów jak: Avatar: The Last Airbender, Doom Eternal oraz Dragon Ball.

TICKDOWN oficjalną premierę zaliczy 13 grudnia. Rozgrywkę doświadczymy tylko w trybie jednoosobowym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TICKDOWN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy