Reklama

This is the Police: "Symulator" policjanta przed emeryturą

Ludzie w bardzo różny sposób reagują na konieczność odejścia z pracy z powodu emerytury - jedni cieszą się z dodatkowego czasu, który będą mogli poświęcić na rodzinę i hobby, inni z kolei kombinują, jakby ten moment odwlec w czasie lub przynajmniej nieco na nim zyskać.

"Shake it baby!" wypowiedziane głosem Duke'a Nukema do skąpo odzianej damy może oznaczać tylko jedno... A wcale, że nie! Jona St Johna, bardziej znanego jako głos Księcia, tym razem usłyszymy w roli głównego bohatera indyka This Is the Police, niejakiego Jacka Boyda.

Jack jest szefem policji we Freeburgu i dotychczas kierował się zasadami. Dotychczas, gdyż właśnie dowiedział się, że za trzy miesiące jego głównym źródłem dochodu będzie fundusz emerytalny, na co wcale nie ma ochoty. Postanawia zatem przed odejściem zarobić okrągłe pół miliona dolarów, a to w jaki sposób to zrobi, zależy już jedynie od gracza.

Reklama

This Is the Police ma być miksem strategii i gry przygodowej, w której czas będziemy dzielić pomiedzy zarządzanie posterunkiem, prowadzenie śledztw, lawirowanie między mniej lub bardziej jawnymi ośrodkami władzy Freeburga i dorabianie na wszelkich nieczystych interesach. Grafika ma być oszczędna, historia mroczna i obfitująca w kilka zakończeń w zależności od wyborów Jacka. Jeżeli interesuje Was bycie tym złym, to zapraszam:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje