The Wizards – Enhanced Edition debiutuje dziś na Playstation VR

​The Wizards - Enhanced Edition, rozszerzona wersja najpopularniejszego tytułu Carbon Studio od dziś dostępna jest na Play Station VR.

W marcu 2018 roku gra została wydana w wersji na gogle Oculus Rift i HTC Vive. Od czasu premiery zdobyła wiele prestiżowych nagród m.in. na Indie Prize w Kolonii, Casual Connect w Azji, Respawn 2017. Tytuł był także kilkukrotnie nominowany do nagrody w kilku kategoriach na Game Access w Brnie, czy White Nights w Pradze.

W The Wizards - Enhanced Edition gracz wcieli się w postać potężnego Czarodzieja podróżującego w czasie i rzucającego magiczne zaklęcia, aby uchronić Królestwo Ludzi przed niszczycielskimi atakami sił zła. Twórcy gry przygotowali system walki oparty na rzucaniu czarów należących do czterech żywiołów, w którym kluczem do zwycięstwa jest zapamiętanie i opanowanie gestów oraz odpowiednie dopasowanie taktyki do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na polu bitwy. Do dyspozycji graczy oddano dwa tryby rozgrywki: kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz tryb Areny - koncentrujący się na walce.

Reklama

Wszyscy gracze, którzy już wcześniej zakupili The Wizards w wersji na Oculus Store, Steamie lub Viveporcie otrzymają całą dodatkową zawartość z edycji rozszerzonej za darmo.
Ambicją Carbon Studio jest utrzymanie pionierskiej pozycji na rynku immersyjnych technologii rozszerzających otaczającą rzeczywistość (AR), lub łączących ją ze światem wirtualnym (MR, VR).

Spółka pracuje nad przygotowaniem Dokumentu Informacyjnego, w połowie roku chce zadebiutować na NewConnect.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy