Reklama

The Trail - nowa gra Peterea Molyneux - doczeka się wersji PC

​The Trail: A Frontier Journey to wydana w ubiegłym roku produkcja, za której powstanie odpowiada założone przez Petera Molyneux studio 22cans. Autorzy poinformowali, że tytuł trafi na PC.

Twórcy gry ujawnili, że na komputerach osobistych ukaże się latem tego roku. dokładnego terminu nie podano, ale najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne w ciągu najbliższych tygodni. Developerzy nie zdradzili też zbyt wielu szczegółów na temat nowej edycji, choć podkreślają, że projekt ulegnie gruntownej przebudowie.

W mobilnym oryginale gracze wcielają się w osobnika przemierzającego tytułowy szlak. Celem jest dotarcie do miasta Eden Falls. Po drodze prowadzona postać natyka się na szereg zróżnicowanych aktywności.

Bohater może być przedstawicielem jednej z pięciu klas. Podczas podróży gromadzi surowce, buduje przedmioty, zarabia pieniądze oraz handluje z innymi osobami. Przygotowano też możliwość wybudowania domu, który można ulepszać.

Reklama

W rozesłanej do mediów informacji prasowej Molyneux - założyciel studia 22cans - wyjaśnił, że w wersji PC developerzy rozbudowali mechanizmy z wydania mobilnego. Jedna z przykładowych zmian dotyczy wpływu ciężaru noszonych przedmiotów na poruszanie się bohatera. Innymi słowy - rzeczy o zbyt dużej wadze spowolnią postać.

Na komputerach osobistych produkcja pojawi się pod nieco zmodyfikowaną nazwą - The Trail: Frontier Challenge. Gra dostępna będzie w usłudze Steam, co jednak nie powinno być wielkim zaskoczeniem. Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun nowej edycji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje