The Tower - Assassin's Creed na urządzeniach mobilnych

​Seria Assassin's Creed już za kilka dni obchodzić będzie swoje dziesiąte urodziny. W związku z tym studio Ketchapp przygotowało nową grę dla fanów tej produkcji.

Francuskie studio powstałe w 2014 roku opiera swą działalność na tworzeniu  aplikacji na urządzenia mobilne. Warto tu wspomnieć, że niejednokrotnie sięgało do sprawdzonych wcześniej pomysłów przerabiając takie gry jak Flappy Bird czy 2048. Tym razem jednak sięgnęło do własnego dzieła i oddaje graczom zmodyfikowaną wersję The Tower.

W pierwotnej rozgrywce celem graczy było stworzenie jak najwyższej wieży poprzez odpowiednie umieszczanie na sobie kolejnych bloków. Tym razem osadzono całość w klimacie Assassin’s Creed. Na tworzoną konstrukcję wdrapuje się jeden ze znanych z tej serii asasynów, a po zakończeniu budowy zeskakuje on z jej szczytu. Łącznie pojawiło się dziewięciu bohaterów, a wśród nich fani zobaczyć mogą Altaira, Ezio czy Bayeka.

Reklama

Wtrakcie wykonywanego "Skoku Wiary" kontrolę nad postacią przejmuje gracz i stara się w czasie lotu w kierunku wozu z sianem zebrać jak najwięcej symboli Helix. Stanowią one walutę w grze służącą do zakupu kolejnych ulepszeń i odblokowywania nowych postaci. Nie da się ich zyskać przez wydawanie realnych pieniędzy, co odróżnia produkcję Ketchapp od gier bazujących na mikrotransakcjach.

The Tower - Assassin’s Creed jest dostępny za darmo w AppStoreGoogle Play, a jedyne pieniądze jakie można wydać przy tej rozgrywce to około 8 złotych, dzięki którym na stałe pozbyć można  się reklam.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy