Reklama

The Surge otrzyma demo

Gracze rozważający zakup The Surge od studia Deck13, które wraz z CI Games przygotowało Lords of the Fallen, wkrótce otrzymają szansę sprawdzenia gry. Twórcy ujawnili, że w planach jest demo.

We wpisie opublikowanym na oficjalnym profilu tytułu na Facebooku odpowiedzialni za projekt developerzy poinformowali, że w przyszłym tygodniu światło dzienne ujrzy wersja demonstracyjna produkcji. Pojawi się przy tym na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Autorzy nie podali jednak dokładnej daty publikacji nadchodzącej próbki. Tajemnicą pozostaje również jej zawartość, aczkolwiek niewykluczone, że wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić jeden z początkowych etapów gry.

Akcję osadzono w przyszłości, gdy świat zmaga się z globalnym ociepleniem. Kłopoty są na tyle poważne, że doprowadziły do chaosu na świecie - doszło do kryzysu ekonomicznego, pogarszającego stan materialny wielu ludzi.

Reklama

Wcielamy się w Warrena - nowego pracownika firmy CREO, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów ekologicznych. W pierwszym dniu pracy bohatera ma miejsce tajemnicza katastrofa, w wyniku której roboty, sztuczna inteligencja oraz osoby z wszczepionymi implantami buntują się.

Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun poświęcony wersji demonstracyjnej The Surge:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje