Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Stomping Land: DayZ z dinozaurami

Po sukcesie DayZ pojawiło się wielu naśladowców, którzy chcieli skorzystać na sukcesie gry Deana Halla.

Na mechanizmach jego produkcji wydaje się bazować The Stomping Land, w którym zadaniem graczy również jest przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku. Wprowadzono jednak małą (choć, czy na pewno?) różnicę - zombie zastąpiono dinozaurami.

Reklama

The Stomping Land to niezależna, nastawiona na rozgrywkę sieciową gra, w której gracze trafiają do otwartego świata zamieszkanego przez dinozaury. Cel nadrzędny: przetrwać. Nie obędzie się więc bez polowania na zarówno mniejsze odmiany gadów, jak i prawdziwe giganty, trzeba będzie też łowić ryby.

Trzeba jednak uważać - jeden nieostrożny krok i nasza bohater zamiast pożywić się dinozaurem może sam stać się jego pokarmem. Gra pojawi się na Steamie w ramach wczesnego dostępu 30 maja (tydzień wcześniej będą mogły zagrać osoby, które wsparły projekt na Kickstarterze).

W przygotowywanej przez developerów testowej wersji pojawi się kilka rodzajów monstrów - Styracosaurus, Canotaurus, Gallimimus, Puertasaurus, Helicoprion, Ankylosaurus i Stygimoloch. Gra stopniowo rozszerzana będzie o kolejne gatunki, poza tym na razie dostępna będzie tylko jedna lokacja - Capa Island. Poza tym zabraknie ekwipunku - zdobyte przedmioty i surowce trzeba przechowywać w rozmieszczonych na wyspie jaskiniach. Na deser - zwiastun:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje