The Sims 4: Nieoficjalna modyfikacja pozwala sprawdzić działanie narkotyków

/materiały prasowe

Autor moda zarabia w przeliczeniu około 20 tysięcy złotych miesięcznie za udostępnianie wirtualnych substancji odurzających.

Nieźle, aczkolwiek gość zajmujący się wyuzdanym seksem zarabia dwa razy tyle. Oryginalna gra stroni od substancji psychoaktywnych, ale Filip (nazwisko nieznane) postanowił zagrać EA na nosie.

Przez sześć miesięcy opracowywał modyfikację Basemental Drugs, dzięki której nasi podopieczni mogą palić marihuanę, wciągać amfetaminę i kokainę oraz zażywać MDMA.

Ba, zainstalowawszy moda, da się używki nie tylko kupować i przyjmować, ale również rozpocząć karierę dilera (operującego zarówno na ulicy, jak i za pośrednictwem Dark Webu).

Co ciekawe, simy potrafią się od substancji niedozwolonych uzależnić, ale też cierpieć przez tzw. "zjazdy" czy przedawkowania. Użytkowanie wpływa na ich nastroje i potrzeby, co autor zilustrował, przygotowawszy zestaw nowych interakcji i animacji.

Reklama

Zadbał nawet o takie niuanse, jak możliwość przyskrzynienia przez policję trudniącego się dilerką sima czy specyficzne reakcje rodziców, którzy odkrywają, iż ich pociecha zaprzyjaźniła się z narkotykami. Osobno rozwijana jest modyfikacja, która ma za zadanie oddać w grze stan upojenia alkoholowego.

Aktywność moddera została wyceniona na Patreonie (serwisie, za pośrednictwem którego fani mogą co miesiąc wspierać twórców pieniędzmi) na ponad 6 tys. dolarów (w przeliczeniu ok. 20 tys. złotych). Moda możecie pobrać w tym miejscu. Da się go też uzupełnić o modyfikację pozwalającą simom na palenie papierosów, w której zresztą Filip również maczał palce.

Skupiona wokół tytułu społeczność w widoczny sposób łaknie niegrzecznych wątków. W ubiegłym roku pisaliśmy o człowieku, który odniósł podobnej rangi sukces. Niejaki Turbodriver stworzył modyfikację WickedWhims, dzięki której pozwolił ludzikom na uprawianie miłości (również w wymyślnych pozach, grupowo, publicznie oraz z wykorzystaniem gadżetów).

Wówczas udało mu się zebrać na Patreonie ponad cztery tysiące dolarów, ale od tego czasu jego comiesięczna "pensja" wzrosła niemal trzykrotnie.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Sims 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy