Reklama

The Sims 4 na Xbox One!

Pecetowcy już od lat kontrolują wirtualne życia stworzonych przez siebie simów. Zapewniali im sukces w życiu i miłości bądź też usuwali drabinki z basenów i zabijali. Teraz do zabawy będą mogli się włączyć posiadacze Xbox One.

Od 2014 roku gracze mogą zagłębić się w komputerową symulację codziennego życia, jaką jest najnowsza, czwarta odsłona popularnej serii The Sims. Od tego czasu zostały stworzone miliony simów, których perypetiami sterowali pecetowi użytkownicy z całego świata. Po trzech latach tej przyjemności dostąpią też posiadacze konsol.

Właściciele Xboxa One mogą już wyglądać nadejścia premiery The Sims 4 na ich platformę, która odbędzie się 17 listopada. Dla tych bardziej zniecierpliwionych, Electronic Arts przygotowało wczesny dostęp, o ile zdecydujemy się zamówić grę z dodatkiem Deluxe Party Edition. DLC pozwoli nam uruchomić produkcję trzy dni przed oficjalną premierą i standardowo wprowadzi nowe meble, interakcje i opcje.

Reklama

Źródłem informacji jest w tym przypadku Microsoft Store, na którym pojawił się wspomniany tytuł. Samo Electronic Arts niczego jeszcze nie potwierdziło, dlatego też nie mamy żadnych informacji na temat czy The Sims 4 pojawi się na PlayStation 4. Prawdopodobnie tak, ale na 100 procentową pewność przyjdzie nam czekać aż do oficjalnego stanowiska EA.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje