Reklama

The Quest Giver na Kickstarterze

Na Kickstarterze pojawił się projekt gry The Quest Giver. Może to być interesująca pozycja dla fanów gier RPG i symulatorów.

Nowa produkcja ma być symulacją gildii poszukiwaczy przygód. Gracze wcielą się w dawnego bohatera, którego rany zmusiły do przejścia na przymusową emeryturę. Zdając sobie sprawę, że zło jest wciąż zagrożeniem, założył organizację, która ma wykonywać jego dawne zajęcie.

Gracze skoncentrują się na organizacyjnej stronie całego przedsięwzięcia. Podporządkowanych poszukiwaczy przygód wyślą na jeden z czterech rodzajów misji,  w których będą mogli szukać skarbów, walczyć z przeciwnikami, podróżować do dalekich obszarów, a także zbierać materiały.

Reklama

Ich sukcesy bezpośrednio przełożą się na rozwój gildii. Zadowolenie mieszkańców krainy poprawi reputację organizacji, pieniądze i materiały pozwolą na rozbudowę i udostępnią nowe zadania, a ponadto misje przyczynią się do zwycięstwa ze złem, które przedwcześnie może zakończyć rozgrywkę.

Do wszystkich działań gracza posłużą generowane każdego dnia punkty akcji. Nie kumulują się one, więc trzeba odpowiednio zaplanować dalsze kroki. Ponadto każdy tydzień przynosi nowe wyzwania i możliwe do podjęcia misje.

Jeśli zbiórka na Kickstarterze zakończy się sukcesem, gra ukaże się w połowie przyszłego roku. Potrzebny do tego cel wyznaczony został na 15000 euro, a z tej sumy zebrano już około 2 600 euro. Wydając na wsparcie 10 euro możemy liczyć na cyfrową edycję gry, gdy się ukaże.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje