Reklama

The Piano: Miłośnicy horrorów mogą być zainteresowani tym tytułem

​Bez dużego echa przeszła publikacja trailera niezależnej produkcji od studia Mistaken Visions. Horror The Piano pojawi się już niebawem i może być interesującą propozycją dla fanów gatunku.

The Piano ma być psychologicznym horrorem osadzonym w powojennym Paryżu. Gracz wcieli się w Johna Barnerwaya, który musi rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swoich braci.

W trailerze przygotowanym i opublikowanym przez twórców na serwisie YouTube możemy zobaczyć mroczną wizję stolicy Francji, z niepokojącymi monstrami na czele. Krótki film niewiele zdradza na temat ewentualnej mechaniki, ale możemy nastawiać się na gęsty klimat i sporą dawkę strachu.

Gatunek horrorów cieszy się dużą popularnością wśród graczy i wciąż istnieje popyt na podobne produkcje. Najlepszym dowodem jest seria Outlast czy Resident Evil. Na obecny rok przewidziane są takie premiery jak Vampyr czy wersja 1.0 gry The Forest. Szczególnie z pierwszą pozycją wiązane są spore nadzieje, głównie za sprawą nadal słabo wyeksploatowanego motywu krwiopijców w grach video.

Reklama

The Piano do sprzedaży ma trafić 24 maja 2018 roku. Poniżej można zobaczyć trailer zapowiedzianego tytułu: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy