Reklama

The Outer Worlds - nowy zwiastun "Come to Halcyon"

​Firmy Private Division oraz Obsidian Entertainment opublikowały nowy zwiastun gry The Outer Worlds, oferując tym samym lepsze spojrzenie na kolonię Halcyon - od tętniących życiem społeczności na Terra 2 do niebezpiecznych rubieży Monarchu.

Jako że wszystkim gościom kolonii przyjdzie się mierzyć z egzotyczną fauną i florą, niszczycielską bronią oraz zastępami nieprzewidywalnych postaci, przygoda zawsze czeka za rogiem w The Outer Words.

The Outer Worlds to nowy, ukazany z perspektywy pierwszej osoby RPG w klimacie sci-fi przeznaczony dla jednego gracza, stworzony przez Obsidian Entertainment i wydawany przez Private Division. Na początku gry budzimy się po dekadach na zagubionym statku kolonizacyjnym, który dotarł do najodleglejszego zakątka galaktyki, i stawimy czoła konspiracji, która zagraża istnieniu kolonii Halcyon. Eksploracja najdalszych ostępów kosmosu pozwoli spotkać rywalizujące o władzę frakcje, a to od gracza i wykreowanej przez niego postaci zależeć będzie, jak rozwinie się oparta na decyzjach fabuła. W korporacyjnym równaniu jesteśmy nieplanowaną zmienną.

Reklama

The Outer Worlds zostanie wydane na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC (poprzez Microsoft Windows Store oraz Epic Games Store) już 25 października 2019 roku. Gra zostanie również wydana na platformie Nintendo Switch, jednak dokładna data premiery zostanie podana w przyszłości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy